Co roku, nawet na kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem, słuchając reklam i coraz częstszych wzmianek o świętach, możemy odczuć, że nadciągają one błyskawicznie. Bożonarodzeniowa, świąteczna magia ogarnia i przepaja każdego, wszędzie słyszymy mnóstwo informacji o Bożym Narodzeniu, zauważyć możemy przystrojone lampkami choinkowymi sklepowe wystawy, deptaki, wzrasta liczba promocji na potencjalne świąteczne prezenty, nadawane są klimatyczne piosenki, a tuż przed Bożym Narodzeniem kolędy. Poszukujesz kolorowanek o tematyce bożonarodzeniowej odwiedź stronę – Kolorowanki Boże Narodzenie

 

Bożonarodzeniowe kolorowanki dla dzieci

 

Przedświąteczna gorączka – sięgnij po bożonarodzeniowe kolorowanki.

Przedświąteczna gorączka najwcześniej i najmocniej ze wszystkich ogarnia dzieci w różnym wieku. Nasze brzdące nie mogą doczekać się Wigilii i prezentów i wciąż z niecierpliwością pytają czy daleko jeszcze do świąt. Dzieci piszą listy do Świętego Mikołaja często z długim spisem upragnionych podarunków. Jednak nim rozpoczniemy przygotowywać choinkowe ozdoby i ubierać choinkę i przystrajać dom, przed gotowaniem wigilijnych potraw, sięgnijmy w tym czasie po świąteczne kolorowanki, które wesprą nas – rodziców i opiekunów – w ożywionym wyczekiwaniu przez dzieci świąt Bożego Narodzenia.

 

Kolorowanki Boże Narodzenie

 

Kolorowanki o tematyce Bożego Narodzenia – w oczekiwaniu na święta.

Przystrojona choinka, prezenty, Święty Mikołaj, bombki, kolędnicy – to tylko jedne z wielu oferowanych przez nas bożonarodzeniowych kolorowanek. Zarówno najmłodsi, którzy dopiero zaczęli swoją przygodę z kolorowaniem, jak i starsze dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z pewnością znajdą wśród nich coś dla siebie. W dniach niecierpliwego wyczekiwania na prezenty pod choinką możemy pokazać naszym dzieciom, że można miło i ciekawie spędzić czas kolorując obrazki kojarzące się nam z nadchodzącymi świętami. Niewątpliwie skorzystamy z tego nie tylko my, ale przede wszystkim dzieci: kolorując świąteczne malowanki łatwiej im będzie znieść dłużący się okres do świąt i bożonarodzeniową gorączkę.

 
Świąteczne kolorowanki do druku